levné a komfortní ubytování v Třeboni
foto
foto
Drobečková navigace

Úvod > Úvod

UBYTOVÁNÍ V TŘEBONI A NA TŘEBOŇSKU

* Penzion "Pod Špejcharem"

                         * Chata Vlachnovice  

LEVNÉ A KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ V TŘEBONI A NA TŘEBOŇSKU - UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ

                                                     

 
 

LETNÍ DOVOLENÁ - ODPOČINKOVÉ POBYTY V PENZIONU

Přijeďte si odpočinout a příjemně prožít svojí dovolenou do penzionu s rodinnou atmosférou   a péčí majitele. Naší prioritou je čisté a útulné prostředí, klid a soukromí.

Penzion Pod Špejcharem nabízí ubytování v Třeboni v nově zrekonstruovaném samostatném domě s kapacitou 10 - 12 lůžek ve čtyřech pokojích se stylovou společenskou místností:
3 dvoulůžkové a 1 třílůžkový pokoj vždy s možností přistýlky.
Pokoje jsou komfortně vybavené a útulně zařízené novým nábytkem hotelového typu podle návrhu interiéru designérem ČR, PhDr. Radomíry Vondruškové. Můžete také zdarma využít krytá parkovací místa uvnitř objektu, kde budou Vaše vozy opravdu v bezpečí. Ubytování v penzionu je ideální zejména pro páry a menší skupiny. Do našeho penzionu můžete i s malým domácím zvířetem.

Ubytování v Třeboni - Penzion pod Špejcharem

DOSTUPNOST PENZIONU

Penzion Pod Špejcharem se nachází jižně od historického centra  v klidné části lázeňského města Třeboně za knížecím pivovarem, v územní části pod Světskou hrází. V jeho těsné blízkosti je Schwarzenberská sýpka - "špejchar" z roku 1890.

Centrum města Třeboně je dostupné dvěma způsoby. Pěknou procházkou, možno i po hrázi rybníka Svět nebo po přírodní stezce podél Zlaté stoky, oboje trvá cca 10 minut. Knížecí pivovar, historické památky a převážná část restaurací, kaváren, cukráren a vinoték je v centru města nebo se nacházejí právě po cestě do centra. Díky poloze penzionu Pod Špejcharem jsou zde ideální podmínky i pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Ubytování v Třeboni - Penzion pod Špejcharem

LÁZEŇSKÉ MĚSTO TŘEBOŇ

Třeboň (německy Wittingau, tj. „Vítkův Luh“) je město v Třeboňské pánvi na Zlaté stoce mezi rybníky Svět a Rožmberk. Jedná se o lázeňské město s lázeňskými komplexy: Bertiny lázně     a Lázně Aurora. Nachází se zde největší rybářství v Evropě,  pivovar Bohemia Regent, který se rokem založení 1379 řadí mezi nejstarší pivovary na světě. Třeboňský zámek je třetím největším areálem tohoto typu (po Pražském hradu a zámku v Českém Krumlově) v České republice. Město Třeboň a jeho okolí je vhodné pro relaxaci, cykloturistiku i projížďky na koni. Jižní Čechy jsou také krajem mnoha historických památek.

 Třeboň - náměstí

Zaslat dotaz na ubytování nebo přejít k závazné objednávce

DALŠÍ ODKAZY:

UBYTOVÁNÍ

VÝHODY PENZIONU

CENÍK

 

LIKOX s.r.o.
Penzion Pod Špejcharem
Novohradská 261

379 01 Třeboň
IČ: 261 06 639

Mobil: +420 602 408 993
E-mail: koci@likox.cz
www.penzionpodspejcharem.cz

Pod Špejcharem