levné a komfortní ubytování v Třeboni
foto
foto
Drobečková navigace

Úvod > Velikonoce 2013

Levandule u penzionuVELIKONOCE V TŘEBONI

Prožijte u nás v jižních Čechách svátky jara –Velikonoce. Přijeďte se pokochat rozkvétající přírodou, ochutnat třeboňské pivo s třeboňskými rybími specialitami a nachytat první sluneční paprsky. Čekají Vás procházky naší překrásnou přírodou,  třeboňské stezky vedoucí ke krásným výhledům do kraje i pomlázka na Velikonoční pondělí. Naše nabídka je určena pro všechny věkové skupiny včetně seniorů.

Nabízíme ubytování v moderně  vybavených pokojích s vlastním hygienickým  zařízením a připojením k internetu, útulnou společenskou místnost, kde naleznete po svěží jarní procházce své útočiště a můžete se ohřát u krbových kamen. Okolí penzionu je příjemným a poklidným  prostředím, které nabízí nejen chráněné a kryté parkování pro Vaše vozy, ale také zde můžete nachytat první sluneční paprsky a příjemně si zde odpočinout.

Prožijte prodloužený velikonoční víkend 29.3. - 1.4. v rodinném penzionu Pod Špejcharem.

V roce 2013 připadne velikonoční pondělí na 1. 4. 2013, takže na apríla. Prodloužený velikonoční víkend vychází na 30. března až 1. dubna, školáci navíc mají velikonoční prázdniny od čtvrtka 28. 3. 2013.

Přivítejte jaro s námi! Těšíme se na Vás.

Velikonoce v penzionu Pod Špejcharem Penzion Pod Špejcharem - vybavení pokoje č. 3 Penzion Pod Špejcharem - ubytování v Třeboni
Penzion Pod Špejcharem - jaro Penzion Pod Špejcharem v Třeboni Penzion Pod Špejcharem - jaro
Tulipány na naší zahradě - Penzion Pod Špejcharem Penzion Pod Špejcharem - jaro Penzion Pod Špejcharem - jaro
Penzion Pod Špejcharem - společenská místnost Venkovní kryté posezení Penzion Pod Špejcharem - jižní strana

 

Objednávka